0850 303 89 51 bilgi@furdey.com
Sağlıklı Atıştırmalıklar Şimdi Bugüne Özel İndirimlerle!

fürdey hakkımızda

Formena ailesi olarak 2015'te çıktığımız uzman diyetisyenler eşliğinde diyet yemekleri ve sağlıklı beslenme yolculuğuna 2022 yılında Fürdey markası altında sağlıklı atıştırmalıklar olarak devam ediyoruz.

Formena çatısında ulaştığımız bu başarının arkasında müşteri memnuniyetine dayalı yaklaşımla hareket ettik. Bu yaklaşımla birlikte sağlıklı yaşam ve beslenme bilincini de ürünlerimize ve üretimlerimizde de uygulamaya başladık.

Sporda, okulda, evde, çayınızın ya da kahvenizin yanında kısacası her yerde canınızın istediği saatte tüketebileceğiniz, diyet yapıyorsanız enerji verici ara öğün olarak kullanabileceğiniz, üstelik gluten, ilave şeker, tatlandırıcı, trans yağ ve katkı maddesi de içermeyen birbirinden lezzetli sağlıklı atıştırmalıklar çıkardık. Fürdey olarak içi lezzet dolu bu meyve toplarını Türkiye'nin 81 iline hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı şekilde ulaştırmaya başladık.

Amacımız, bilinçli tüketime önem veren herkese kolay ulaşılabilir olmak. O yüzden de sağlıklı beslenme standartlarımızı koruyarak, keyifle yiyebileceğiniz yeni ve sağlıklı lezzetler için çeşitlendirmelerimize devam ediyoruz.

Gluten, ilave şeker, tatlandırıcı, trans yağ ve katkı maddesi içermeyen içi lezzet dolu tüm sağlıklı atıştırmalıklarımızı afiyetle tüketebilir, yeni lezzet arayışlarımızı takip edebilirsiniz.

Error!

Cluse La Boheme Rose Gold

₺60.00 ₺45.00-25%

Color: Green

  • Green
  • Grey
  • Blue

Size: XS

  • XS
  • S
  • M
View full details
Sepetim
üzeri kargo ücretsiz. Standart kargo ücreti

Hızlı Arama

Giriş Yapınız


veya

Facebook ile Giriş Yap Google ile Giriş Yap

Üye Değil misiniz ? Şimdi Kayıt Olun.

Şifrenizi mi unuttunuz ? Şifremi Unuttum

Şifre Sıfırlama


Şifremi hatırladım. Geri Dön

Kayıt Ol


Bir hesabınız var mı ? Giriş Yapın

Menu